Osteria Ascona Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Het comfortabele Osteria Ascona Hotel is gelegen op afstand van 2 km van het Camelia Park en op 25 minuten wandelafstand van de Maggia. Het hotel ligt op een paar stappen verwijderd van het Piazza Giuseppe Motta en beschikt over 9 kamers, een restaurant en een winkelgebied.

    Dit hotel in Ascona is gesitueerd op 19 minuten lopen van Parco Parsifal en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals Golf Gerre Losone ervandaan. Osteria Ascona bevindt zich op amper 400 meter verwijderd van de bushalte Scuole, in de nabijheid van de speeltuin. Gasten zullen ook de nabijheid van Parco pubblico Ascona waarderen, gelegen op 7 minuten wandelen vandaan. Tot de amusementsattracties van Ascona behoren Golf Club Patriziale Ascona, die op 800 meter ervandaan liggen. Osteria Ascona Hotel is gelegen op afstand van 3 km van het station San Nazzaro.

    De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Er is een privébadkamer met een apart toilet en een douche in elke woonunit. Dit pand in Ascona beschikt ook over privébadkamers met een apart toilet en een douche. Gastenkamrs bieden uitzicht op het meer.

    Dit hotel beschikt dagelijks over een gratis continentaal buffet ontbijt. Het à-la-carterestaurant Osteria Ascona biedt een breed assortiment lokale gerechten. De koffiebar biedt een plek om tot rust te komen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerSL-00010199

    Kameropties bij Osteria Ascona Hotel

    De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Er is een privébadkamer met een apart toilet en een douche in elke woonunit. Dit pand in Ascona beschikt ook over privébadkamers met een apart toilet en een douche. Gastenkamrs bieden uitzicht op het meer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 15 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto
    Kamer

    Grootte: 9 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Osteria Ascona Hotel Natuur foto Osteria Ascona Hotel Natuur foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto Osteria Ascona Hotel Buitenkant foto
    Superior Suite met een King Size Bed

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Osteria Ascona Hotel

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Lugano
    43.2 km

    Treinstations (1)

    San Nazzaro
    3.4 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Castelo Seeschloss
    100 m
    Playground
    100 m
    Museo Epper
    200 m
    Lungolago Di Ascona
    300 m
    Museo Parrocchiale
    350 m
    Collegio Papio
    350 m
    Galleria Borgo
    400 m
    Teatro del Gatto
    400 m
    casa Serodine
    450 m
    Piazza G. Motta
    450 m
    Piazza Giuseppe Motta
    500 m

    Gastbeoordelingen van Osteria Ascona Hotel

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Zwitserland

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Biedt dit hotel in Ascona verhuurfaciliteiten?
      Gasten kunnen direct vanuit dit hotel in Ascona bussen huren.
    • Is Osteria Ascona Hotel huisdiervriendelijk?
      In Osteria Ascona Hotel kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Osteria Ascona Hotel